Pirmo reizi manā pieredzē, pasūtot pirkumu, kopā ar to saņēmu ar roku rakstītu pastkarti. Novērtēju personisko attieksmi pret klientu un drauzīgo žestu - dāvaniņu. Paldies jums! Lai labie darbi iedvesmo jūs pašus un apkārtējos!

-Santa Tolka

 Ļoti patika kartiņas, it īpaši tās skaistās magones. Lai nepietrūks iedvesma arī turpināt radīt skaistus darbus.

-Ilona Niedoliņa

Paldies par lielisku attieksmi un veiksmīgu sadarbību! Typical Latvian pastkartes pārsteidz, priecē un rada emocijas arī Gulbenes novada bibliotekāriem. 
Rakstīt pastkarti ir aizraujoši, un skaista mirkļa prieks ir garantēts adresātam!

-Sabīne Jefimova

Wonderful post card and will make the perfect gift. I'm so happy with this seller and also that the card arrived just in the nick of time for the holidays too! Thank you and happy holidays wished!

-Blooming Goddess

Thank you so much for your effort! I love the card!

-Frollein Eve

This is such a sweet card, great quality and superb service. 

-Emma

Paldies, Typical Latvian, par skaistajām rudens un ziemas krāsām jaunajā 2017.gada pastkartīšu kolekcijā! Iedvesmojoši!

-Inese Bērziņa

Gulbenes 2. vsk. kolektīvam Typical Latvian kartītes sagādāja prieku, rosinot kolēģus uz radošām pārdomām. Melnbaltie stāsti uzrunā daudznozīmīgi un silti. Iesakām!

-Iluta Podziņa

Šodien pirmo reizi saņēmu kartiņas no Typical Latvian. Tās ir ļoti augstas kvalitātes un pa pastu pienāca ļoti rūpīgi iesaiņotas. Liels paldies!

-Kristine Kalneniece

Very nice, they remind me of my home country and the autumns we used to have. Good quality and fast delivery. Thank you for the extra goods. 

-Justina

Paldies, sūtījumu ar pastkartēm saņēmu! Tās ir burvīgas!
Paldies arī par jauko pārsteigumu — gan papildus kartītēm, gan jo īpaši to vienu, ar roku rakstīto un siltiem vārdiem bagātināto!
Vēlot veiksmi un izdošanos visās jomās.

-Ieva V

No sirds milzīga pateicība par skaistajām kartiņām un ārkārtīgi brīnišķīgajām pastmarkām! Pastā nekad neko tik skaistu nevarēju dabūt (vienmēr pievēršu uzmanību tieši to izskatam, jo tās ir pirmās, ko ievēroju, gan pati, kad nosūtu vēstules, gan saņemot). No visas sirds paldies! Noteikti sūtīšu vēl!

-Rita Dilāne

Paldies par burvīgajām kartiņām. Ļoti laba kvalitāte un klāt vēl dāvana ar skaistu novēlējumu:) 
Veiksmi Jums Jūsu darbos. Lai spēka netrūkst un dzimst jaunas idejas.
Priecīgus gaidāmos svētkus un lai Jaunais gads iesākās ar jaunām iespējām!!! 

-G.D.

Gribēju pateikt siltu paldies par pastkaršu sainīti.
Un vēstulīti. Cilvēcību sildoši.

-Anete

Vēlējos pasacīt sirsnīgu paldies par silto, skaisto paskartīšu sūtījumu!
Atzīšos, tas ir šī rīta iedvesmojošākais, paceļošākais brīdis! Mēs jau visi, lielākoties, dodamies savās ikdienas darba, citu lietu gaitās un saskaramies ar dzīves steigu sevī un apkārtējos... Steidzīgais laikmeta ritms ir visur, visapkārt. Un tieši tāpēc jēgu visam piešķir arī intereses, tās norises, kas mūs saista un iepriecina! Un tieši tāpēc sirsnīgs paldies par pastkartītēm, uzrakstīto pastkartīti un pat par iesaiņojumu! Viss kopā rada brīnumaini gaišu noskaņu!
Lai veiksmīgi sokas iecerēs un, lai atpūtas mirklīši veldzē!

-Inese

Typical Latvian kartītes ir burvīgas, katra ar savu "odziņu". Ja gribi iepriecināt kādu sev mīļo īpašā veidā, nosūti viņam Typical Latvian kartīti. 

-Līva Aumeistere

Esot Postcrossing biedrs, cītīgi meklēju jaunas pastkartes pasūtīšanai un atradu vietni. Ļoti skaistas kartītes un neskaitāmas, no kurām izvēlēties. 😊 Uzrunāja arī iespēja atbalstīt īpašo projektu. Pastkartes saņēmu ātri, glīti iesaiņotas un papildus ar roku rakstīta kartīte - tas tiešām ļoti iepriecināja! Noteikti pasūtīšu atkal! 

                                                           -Alise Rozentāle

Ir patīkami draugus un radus pārsteigt ar Typical pastkartēm. Visas uzņēmuma izvēlētās kartiņas ir jaukas un ar savu stāstu, bet saņēmējam īpašas ir tās, kuras fotografējis savējais. Paldies par kvalitatīvo darbu un personisko attieksmi!

-Iveta Gailīte

High quality postcards with very personal touch and feeling. Postcards made with love, that's for sure. Elīna puts her imagingation in action and is also very open to new creative ideas!

                                                                -Regita Zeiļa

Rēzeknes novada Lūznavas muižai ir lieliska sadarbības pieredze ar SIA Typical, tikai izveidotas īpašas muižas personalizētas pastkartes, kuras var iegādāties ikviens muižas viesis un sagādāt sirsnīgu pārsteigumu saviem draugiem, radiem, nosūtot šo pastkarti. Tāpat šīs pastkartes ir gan kā jauku atmiņu suvenīrs, gan arī pašai muižai kā prezentmateriāls, ko aizvedam citiem! 

                                                            -Iveta Balcune

Pirkumu grozs