"Sveicienu pastkaste" neļauj aizmirst par draugiem, un sniedz iespēju sarūpēt personīgus, īstus sveicienus mīļajiem. Lai savā ikdienas skrējienā neaizmirstu nevienu, tu vari savlaicīgi tos pieteikt, bet mēs attiecīgajos datumos tos izsūtīsim. 

Kā tas notiks?

Aizpildi apakšā pievienoto formu, nosūti to mums. Pretī saņemsi mūsu rēķinu, pēc rēķina apmaksas (bankas pārskaitījums) mēs sagatavosim tavus sveicienus. Katram cilvēkam, kuram vēlies nosūtīt sveicienus ir jāizpilda sava pieteikuma forma, bet rēķinu saņemsi par visiem sveicieniem kopā. 

Mēs piedāvājam divas iespējas kā pārsteigt mīļo cilvēku:

Iespēja nr.1: 

Izvēlies kādu no mūsu piedāvātajām pastkartēm, ar mūsu sagatavotu tekstu. Vai...

Iespēja nr.2: 

Izvēlies kādu no mūs piedāvātajām pastkartēm, bet atsūti SAVU tekstu, kuru mēs glītā rokrakstā pārrakstīsim uz pastkartes. Pastkartes ir iespējams sūtīt gan pa Latviju gan pa visu Pasauli, atšķirsies tikai cena. Cenas kas norādītas pie attēliem baltā krāsā ir sūtīšanai pa Latviju, bet cenas kas ir melnā krāsā- sūtīšanai pa pasauli.  

  • Uzmanību, pastkartes tiks nosūtītas tikai tā, lai cilvēks tās saņemtu norādītajā datumā (var būt nobīde dienu pirms vai dienu pēc, bet tas pārsteiguma efektu nemazinās), tāpēc savu pasūtījumu vari veikt jau tagad -laicīgi!
  • Ja vēlies, lai pastkarte tiktu parakstīta ar tavu vārdu, veidlapas beigās ieliec attiecīgo ķeksīti


Šeit Tu vari ievadīt gan tekstu, gan ievietot attēlus un tabulas, ja ir tāda nepieciešamība.

Vēlos nosūtīt sveicienus:


Labais bloks

Šeit Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas labajā pusē. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī lapas kreisajā pusē.

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .