Šeit Tu vari ievadīt gan tekstu, gan ievietot attēlus un tabulas, ja ir tāda nepieciešamība.

Vai atceries kā pārskrēja tirpas atrodot slepenu zīmīti vai papīra sirdi skolas solā? Šīs satraukuma tirpas Tu tagad vari sarūpēt sev mīļiem cilvēkiem. Pirmo reiz piedāvājam Tev atzīties jūtās slepeni- var arī atklāti bet negaidīti. Radi mīlestības ieskautu sveicienu mīļajiem cilvēkiem ar pāris klikšķiem. 

Kā tas notiks?

Aizpildi apakšā pievienoto formu, nosūti to mums. Pretī saņemsi mūsu rēķinu, pēc rēķina apmaksas (bankas pārskaitījums) mēs sagatavosim tavas slepenās mīlestības ziņas. 

Mēs piedāvājam divas iespējas kā pārsteigt mīļo cilvēku:

Iespēja nr.1: 

Izvēlies kādu no mūsu piedāvātajām pastkartēm, ar mūsu sagatavotu tekstu. Vai...

Iespēja nr.2: 

Izvēlies kādu no mūs piedāvātajām pastkartēm, bet atsūti SAVU tekstu, kuru mēs glītā rokrakstā pārrakstīsim uz pastkartes. Pastkartes ir iespējams sūtīt gan pa Latviju gan pa visu Pasauli, atšķirsies tikai cena. Cenas kas norādītas pie attēliem baltā krāsā ir sūtīšanai pa Latviju, bet cenas kas ir melnā krāsā sūtīšanai pa pasauli.  

  • Uzmanību, pastkartes tiks nosūtītas tikai tā, lai cilvēks tās saņemtu Valentīndienā (var būt nobīde dienu pirms vai dienu pēc, bet tas pārsteiguma efektu nemazinās), tāpēc savu pasūtījumu vari veikt jau tagad -laicīgi!
  • Ja vēlies, lai pastkarte tiktu parakstīta ar tavu vārdu, veidlapas beigās ieliec attiecīgo ķeksīti. 

Mūsu veidotie teksti:

 A Katra diena, kurā es pazīstu Tevi, ir brīnumaina. Brīnumaina ir arī mīlestība, kas liek redzēt pasauli skaistāku, labāku, priecīgāku. Paldies Tev, ka ļauj man piedzīvot šo brīnumu -MĪLESTĪBU. 
Cilvēks, kura sirds Tev pieder...
 B Man patīk būt ar Tevi. Bet man nepatīk, cik ātri laiks paskrien esot ar Tevi. Tāpēc nezaudēsim ne minūti. Vai satiksimies, lai svinētu mīlestību kopā? Tu un es. 
 C Paldies Tev. Tie ir tikai 10 burti, bet tiem ir jāpasaka viss. Paldies Tev - par līdzās būšanu, par to ka drūmās dienas padari gaišākas, par smiekliem un prieka asarām, par bučām atnākot no darba, par to ka Tu esi ar mani. 
Tavs draugs
 DPiedod, ka šodien neesmu ar Tevi. Zinu, ka šis mazais kartona gabaliņš, kas kalpo par pastkarti, nespēs aizstāt īsti kopā būšanu. Tāds arī nav mērķis. Es tikai gribu, lai šo saņemot Tu zini, es domāju par Tevi. Es atceros Tevi. Tu esi manā sirdī. 
Mīlestībā, Tavs draugs
 E Nav nozīmes tam, vai šodien saule spīd vai lietus līst. Nav nozīmes tam, vai kāds uzdāvinās konfekšu sirdis un sārtas rozes. Nozīme ir tikai tam, ka šodien Tu neesi viens/a. Tev ir kāds, kas par Tevi domā un sūta mīlestību uz pastkartes. Mīlestība ir tik dažāda, arī šāda. 
Cilvēks kurš/a mīl pasauli un Tevi tajā. 

Vēlos nosūtīt slepenos sveicienus:
Labais bloks

Šeit Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas labajā pusē. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī lapas kreisajā pusē.

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .