"Sveicienu pastkaste" neļauj aizmirst par draugiem, un sniedz iespēju sarūpēt personīgus, īstus sveicienus mīļajiem. Lai savā ikdienas skrējienā neaizmirstu nevienu, tu vari savlaicīgi tos pieteikt, bet mēs attiecīgajos datumos tos izsūtīsim. 

Kā tas notiks?

Iegādājies e-veikalā produktu SVEICIENU PASTKASTE, (tik produktus cik sveicienus gribi nosūtīt), savā e-pastā saņem rēķinu. Un tad aizpildi apakšā pievienoto formu, nosūti to mums. Katram cilvēkam, kuram vēlies nosūtīt sveicienus ir jāizpilda sava pieteikuma forma, norādot  saņemto rēķina numuru visu laiku. 

Izvēlies kādu no mūs piedāvātajām pastkartēm vai apsveikuma kartītēm, atsūti SAVU tekstu, kuru mēs rokrakstā pārrakstīsim uz pastkartes/ kartītes. Sveicienus ir iespējams sūtīt gan pa Latviju gan pa visu Pasauli, atšķirsies tikai cena. Cenas kas norādītas pie attēliem BALTĀ krāsā ir sūtīšanai pa PASAULI, bet cenas kas ir melnā krāsā- sūtīšanai pa LATVIJU.  

  • SVARĪGI, pastkartes tiks nosūtītas tikai tā, lai cilvēks tās saņemtu norādītajā datumā (var būt nobīde dienu pirms vai dienu pēc, bet tas pārsteiguma efektu nemazinās), tāpēc savu pasūtījumu vari veikt jau tagad -laicīgi!
  • Ja vēlies, lai pastkarte tiktu parakstīta ar tavu vārdu, veidlapas beigās ieliec attiecīgo ķeksīti

UZMANĪBU!!! Ja vēlaties kādu citu kartīti, ne tās kas šeit ir piedāvātas, tad papildus informācijas laukā norādāt to. Piemēram: Vēlos melnbalto pastkarti ar vectēvu pie malkas Nr.#15 (Responsibility) vai arī, vēlos krāsaino pastkarti- Pastkarte: Satikšanās


Vēlos nosūtīt sveicienus:


Aizpildītas formas paraugs!

0

Pirkumu grozs