Teksts nr: 1

Nav nozīmes tam, vai šodien saule spīd vai lietus līst. Nav nozīmes tam, vai kāds uzdāvinās konfekšu sirdis un sārtas rozes. Nozīme ir tikai tam, ka šodien Tu neesi viens. Tev ir kāds, kas par Tevi domā un sūta mīlestību uz pastkartes. Mīlestība ir tik dažāda, arī šāda. Cilvēks, kas mīl pasauli un Tevi tajā.

Teksts nr: 2

Man patīk būt ar Tevi. Bet man nepatīk, cik ātri laiks paskrien esot ar Tevi. Tāpēc nezaudēsim ne minūti. Vai satiksimies, lai svinētu mīlestību kopā? Tu un es.
Teksts nr: 3

Katra diena, kurā es pazīstu Tevi, ir brīnumaina. Brīnumaina ir arī mīlestība, kas liek redzēt pasauli skaistāku, labāku, priecīgāku. Paldies Tev, ka ļauj man piedzīvot šo brīnumu -MĪLESTĪBU. Cilvēks kura sirds Tev pieder...
Teksts nr: 4
Piedod, ka šodien neesmu ar Tevi. Zinu, ka šis mazais kartona gabaliņš, kas kalpo par pastkarti, nespēs aizstāt īsti kopā būšanu. Tāds arī nav mērķis. Es tikai gribu, lai šo saņemot Tu zini, es domāju par Tevi. Es atceros Tevi. Tu esi manā sirdī. Mīlestībā, Tavs draugs...
Teksts nr: 5
Paldies Tev. Tie ir tikai 10 burti, bet tiem ir jāpasaka viss. Paldies Tev - par līdzās būšanu, par to, ka drūmās dienas padari gaišākas, par smiekliem un prieka asarām, par bučām atnākot no darba, par to ka Tu esi ar mani. Tavs draugs,..
0

Pirkumu grozs