"Sveicienu pastkaste" neļauj aizmirst par draugiem, un sniedz iespēju sarūpēt personīgus, īstus sveicienus mīļajiem. Lai savā ikdienas skrējienā neaizmirstu nevienu, tu vari savlaicīgi tos pieteikt, bet mēs attiecīgajos datumos tos izsūtīsim. 

Kā tas notiks?

Aizpildi apakšā pievienoto formu, nosūti to mums. Pretī saņemsi mūsu rēķinu, pēc rēķina apmaksas (bankas pārskaitījums) mēs sagatavosim tavus sveicienus. Katram cilvēkam, kuram vēlies nosūtīt sveicienus ir jāizpilda sava pieteikuma forma, bet rēķinu saņemsi par visiem sveicieniem kopā. 

Mēs piedāvājam divas iespējas kā pārsteigt mīļo cilvēku:

Iespēja nr.1: 

Izvēlies kādu no mūsu piedāvātajām pastkartēm, ar mūsu sagatavotu tekstu. Vai...

Iespēja nr.2: 

Izvēlies kādu no mūs piedāvātajām pastkartēm, bet atsūti SAVU tekstu, kuru mēs glītā rokrakstā pārrakstīsim uz pastkartes. Pastkartes ir iespējams sūtīt gan pa Latviju gan pa visu Pasauli, atšķirsies tikai cena. Cenas kas norādītas pie attēliem baltā krāsā ir sūtīšanai pa Latviju, bet cenas kas ir melnā krāsā- sūtīšanai pa pasauli.  

  • Uzmanību, pastkartes tiks nosūtītas tikai tā, lai cilvēks tās saņemtu norādītajā datumā (var būt nobīde dienu pirms vai dienu pēc, bet tas pārsteiguma efektu nemazinās), tāpēc savu pasūtījumu vari veikt jau tagad -laicīgi!
  • Ja vēlies, lai pastkarte tiktu parakstīta ar tavu vārdu, veidlapas beigās ieliec attiecīgo ķeksīti


Mūsu piedāvātie sveicieni uz pastkartēm:

Variants Teksts 
 A Būt kopā- šodien tas nozīmē ko vairāk nekā pirms tam, vai ne? Gaidu kad atkal būsim kopā, bet tikmēr- turamies un esam veseli. Sirdī ar Tevi, (paraksts)
 BIr atnācis pavasaris, vasara arī vairs nav tālu. Nez kāda tā būs? Priekpilna vai pārdomu pilna? Ceru reiz klātienē satikties un pārrunāt atklāto. Gaidot atkalredzēšanos, (paraksts)
 CKas kādreiz šķita kā pašsaprotams tagad tāds nav. Viss var vienā mirklī mainīties. Ceru, ka mūsu attiecības nemainīsies, bet ja mainīsies- tad tikai tā, ka vēl vairāk novērtējam viens otru un kopā pavadīto laiku. Cieši skauju, (paraksts) 
 DMazās lietās var slēpties liela mīlestība. Šajā sarežģītajā laikā, kad sāk pietrūkt īstas klātbūtnes, sūtu īstus sveicienus un mīlestību. Cerot, ka Tavās mājās visi ir veseli un braši turās. Mīlestībā, (paraksts)
 EKatra diena, kurā es pazīstu Tevi, ir brīnumaina. Brīnumaina ir arī mīlestība, kas liek redzēt pasauli skaistāku, labāku, priecīgāku. Paldies Tev, ka ļauj man piedzīvot šo brīnumu -MĪLESTĪBU. Cilvēks kura sirds Tev pieder...
 FMan patīk būt ar Tevi. Bet man nepatīk, cik ātri laiks paskrien esot ar Tevi. Tāpēc nezaudēsim ne minūti. Vai satiksimies, lai svinētu mīlestību kopā? Tu un es. 
 GPaldies Tev. Tie ir tikai 10 burti, bet tiem ir jāpasaka viss. Paldies Tev - par līdzās būšanu, par to, ka drūmās dienas padari gaišākas, par smiekliem un prieka asarām, par bučām atnākot no darba, par to ka Tu esi ar mani. Tavs draugs,..
 HPiedod, ka šodien neesmu ar Tevi. Zinu, ka šis mazais kartona gabaliņš, kas kalpo par pastkarti, nespēs aizstāt īsti kopā būšanu. Tāds arī nav mērķis. Es tikai gribu, lai šo saņemot Tu zini, es domāju par Tevi. Es atceros Tevi. Tu esi manā sirdī. Mīlestībā, Tavs draugs...
 INav nozīmes tam, vai šodien saule spīd vai lietus līst. Nav nozīmes tam, vai kāds uzdāvinās konfekšu sirdis un sārtas rozes. Nozīme ir tikai tam, ka šodien Tu neesi viens. Tev ir kāds, kas par Tevi domā un sūta mīlestību uz pastkartes. Mīlestība ir tik dažāda, arī šāda. Cilvēks, kas mīl pasauli un Tevi tajā. 

Vēlos nosūtīt sveicienus:


0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .