Tagad Jūsu sveicieni svētkos uz mūsu pastkartēm!

Lai arī mīlam ar roku rakstītus vārdus, tomēr izprotam arī laika nozīmi. Tieši tādēļ tagad piedāvājam uzņēmumiem un organizācijām KOOPERATĪVOS APSVEIKUMUS (DĀVANAS).
Tagad ir iespējams izvēlēties kādu no mūsu pastkartēm, atsūtīt savu sveicienu/vai arī mēs to radīsim jūsu vietā, un mēs sarūpēsim Jūsu sveicienus uz mūsu pastkartēm drukātus vai ar roku rakstītus. Attiecības ir jākopj, kopsim tās kopā, Ziemassvētkos vai kādos citos svarīgos svētkos un notikumos! 

Iespēja Nr.1.

Izvēlies kādu no katalogos esošajām pastkartēm, atsūti tās numuru, apsveikuma tekstu un organizācijas logo, un mēs Jums to izdrukāsim. Drukājam sākot ar 20 gab. Lai vairāk uzzinātu par to cik tas izmaksās -rakstiet. 

Iespēja Nr.2.

Izvēlieties katalogā pastkartes, atsūtiet to numurus un sveicienu (vai ielūgumu), kuru vēlaties uz tām redzēt, BET mēs jūsu vietā tās ar ROKU sarakstīsim. Šī opcija ir pieejama tikai gadījumā, ja vajag līdz 50 pastkartēm. Šādā veidā viena pastkarte izmaksās 2.50 eur (pastkarte+darbs). 

  • Atgādinām, ka vēl ir iespēja iegādāties arī pastkaršu dāvanu komplektus, elegantās kastītēs ar zelta vai sudraba zīmogiem. Vairāk informācijas šeit->

Vēlies uzzināt izmaksas, vai arī esi gatavs jau pasūtīt- raksti!


0
 .