Citādā gaisotnē iepazīt sevi, savus kolēģus vai draugus mēs piedāvājam: 

Darbnīcā- Mākslinieks Tevī, mēs piedāvājam dekorēt koka pastkartes izmantojot dekupāža tehniku. "Dekupāža" – no franču valodas vārda "découper" nozīmē – izgriezt. Dekupāža ir papīra aplikāciju veidošana uz dažādām plaknēm. 

Ar dekupāžu aizrāvās XVII gadsimtā Itālijā un Francijā, kur modē bija nākuši Austrumi, turklāt ar to nodarbojās gan galmā, gan vienkāršie ļaudis. Eiropas meistari veiksmīgi imitēja mēbeles, kuras bija ļoti pieprasītas, jo maksāja daudz lētāk par oriģinālu. Šo tehniku savos darbos izmantoja Anrī Matiss un Pablo Pikaso.

Pasākuma laikā katrs varēs sajusties mazliet kā Matiss vai Pikaso, radot oriģinālas un unikālas pastkartes, kuras iespējamas arī nosūtīt pa Pasauli un Latviju, tā sagādājot negaidītu pārsteigumu kādam draugam vai radiniekam. 

Darbnīcas laikā varēs iepazīt pastkaršu vēstures stāstu. Kā arī noslēgumā izspēlēsim pastkaršu rakstīšanas spēli, lai beidzoties pasākumam katra dalībnieka pastkastītē ieceļotu atgādinājums par piedzīvoto. 

  • Darbnīcas ilgums: ap 2h
  • Darbnīcas izmaksas: 9 eur no cilvēka + ceļa izdevumi
  • Dalībnieku vēlamais vecums: sākot no 13.gadiem ... 
  • Darbnīcas dalībnieku skaits: no 7-30 cilvēkiem
  • Darbnīca savu odziņu ienesīs kā kooperatīvajos pasākumus tā privātās ballītēs

Svarīgi!!! Darbnīcas nav piemērotas pasākumiem svaigā gaisā, ja vien netiek nodrošināta telts un ūdens. 

Ir interese, uzraksti mums->ŠeitIzdaiļo savus svētkus ar Darbnīcu: vairosim prieku - sveicienu rakstīšanas un sūtīšanas stūrīti. 

Arī tava pašvaldība, organizācija, biedrība vai uzņēmums var uzaicināt mūs un uzdāvināt saviem pasākuma apmeklētājiem iespēju rakstīt un nosūtīt pastkartes bez maksas. Tā radot svētkiem pievienoto vērtību, senu tradīciju kopšana (ar roku rakstītas pastkartes) un savstarpēju attiecību veidošana. Darbnīca: vairosim prieku- sveicienu rakstīšanas stūrītis var kļūt par daļu no tavas pilsētas svētkiem, būt kā odziņa organizācijas/uzņēmuma vai privātā ballītē. 

Esam elastīgi un radoši, tāpēc rakstīšanas stūrīti varam arī veidot atbilstoši pasākuma tēmai, tas ir sveicienu rakstīšanu pacelt nākošā līmenī. Piedāvājot pasākuma apmeklētājiem vieglā rotaļas veidā dalīties savās dzīves atziņās rakstot pastkartes. Piemēram, tā vietā, lai pasākuma apmeklētājs nosūtītu sveicienus draugam, piedāvāt izlozēt kāda cita pasākuma apmeklētājā adresi un viņam nosūtīt atbildi, mana šī gada vērtīgāka atziņa ir... Šis darbnīcas radošās rakstīšanas iespējas ir plašas un dažādas, un tās ir iespējams izrunāt un pielāgot katram pasākumam individuāli. 

Darbnīcā nodrošinām visu kas nepieciešams pastkaršu veiksmīgai rakstīšanai un nosūtīšanai. 

  • Darbnīcas ilgums: organizētā pasākuma laiks, ja vien nevienojas citādi
  • Darbnīcas izmaksas: izmaksas nosaka plānotā pasākuma apmeklētība, cilvēka plūsma (izmaksas sastāda pastkartes + pastmarkas (pasta pakalpojuma nodrošināšana) + ceļa izdevumi) 
  • Dalībnieku vēlamais vecums: -
  • Darbnīcas dalībnieku skaits: neierobežots
  • Darbnīca piemērota pilsētas svētkiem, kooperatīvām ballītēm, privātām ballītēm, u.c.
Svarīgi!!! Ja pasākums plānots dabā organizatoriem ir jānodrošina telts sliktu laikapstākļu gadījumā. 

Ir interese, uzraksti mums->Šeit

0

Pirkumu grozs