Komanda:


Elīna - uzņēmuma dibinātāja un vadītāja. 

"Mēs katrs esam atbildīgs par to kādā pasaulē dzīvojam. "


Līva.B - starptautisko projektu koordinatore, brīvprātīgā. 


Līva.A - palīgs visos darbiņos kas saistīti ar jaunu produktu radīšanu un realizēšanu, brīvprātīgā. 


Elīna.D  - pateicoties viņai preces nonāk līdz veikaliem, brīvprātīgā. 

Mirkļu ķērāji bildēs:

Ir fotogrāfi no kuriem mēs pērkam bildes un ir tādi, kas tās mums uzdāvina. Tāpēc īpašs paldies Rolandam Gailītim, Kintijai Andersonei, Gundegai Lapasai, Ievai Elvīrai Garjānei, Mārim Birzniekam.  

Un paldies arī jums, ka uzticējāt savu lolojumu: Gundega Šķēla, Ingmārs ZaļmežsVivita Kokina, Mārtiņš Plūme, Elīna Viļuma-Kuzmina, Juris Zīģelis, Nils Sokolovs

Lielie palīgi sociālā mērķa - apmācību īstenošanā:

Ita Keiša 
Koučs un psiholoģe
Vairāku gadu pieredze darbā ar jauniešiem un pieaugušajiem, kas nogājuši no ceļa.

Ita par sevi saka tā: "Ja nezinu, mācos. Ja varu, daru. Ja uzzinu, dalos. Bieži saku "Jā!", bet protu pateikt arī "Nē!". Gribu būt klātesoša."

Ieva Elvīra Garjāne 
Neformālās izglītības trennere
Daudzu gadu pieredze dažādu apmācību vadīšanā dažādu jomu pārstāvjiem un jauniešiem. 

Ieva saka tā: "Mēs atvērsim noslēpumu lādi. Šajā noslēpumu lādē mīt sapņi,  idejas un resursi, par kuriem iespējams ir jau dzirdēts, mazliet sajusts, bet nav īsti apzināts. Noslēpumu lāde esi TU!"


Labdarības organizācija "Palīdzēsim.lv" sniedz atbalstu bērniem ar īpašām vajadzībām, vai vienkārši bērniem kuriem ir nepieciešama palīdzība. 

"Palīdzēsim.lv"cer un tic, ka kopīgiem spēkiem spēs palīdzēt vismaz nelielai daļai Latvijas bērnu realizēt savus sapņus. 


Vēlies iesaistīties sociālā mērķa īstenošanā- raksti!

Mūsu sadarbības partneri un draugi:

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija (LSUA) ir biedru organizācija ar mērķi veicināt sociālās uzņēmējdarbības attīstību Latvijā. Apvienojam līdzīgi domājošas organizācijas, uzņēmumus un cilvēkus, kas tic, ka sociālajai uzņēmējdarbībai Latvijā ir milzīgs potenciāls un paši ir gatavi arī piedalīties šīs nozares veidošanā un stiprināšanā.

Lūznavas muiža
Latgales laikmetīgās mākslas un kultūras centrs, iedvesmas vieta ideju dzimšanai un īstenošanai. Nu atkal kļuvusi ne tikai par ievērojamu laikmetīgās kultūras centru, bet arī jaunu ideju rašanās un darītāju satikšanās vietu. 
Šeit tika aizvadītas vienas no apmācībām, un durvis palika atvērtas arī nākotnes projektiem/apmācībām vaļā. Kā arī viņu suvenīru veikaliņā ir atvēlēta vieta mūsu pastkaršu rakstīšanas un sūtīšanas punktam. Skaistajās muižas telpās, malkojot kafiju vari ļauties domu lidojumam kuru piefiksē uz pastkartēm. 
0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .