Komanda:


Elīna - uzņēmuma dibinātāja un vadītāja. 

"Mēs katrs esam atbildīgs par to kādā pasaulē dzīvojam. "


Līva.B - starptautisko projektu koordinatore, brīvprātīgā. 


Līva.A - palīgs visos darbiņos kas saistīti ar jaunu produktu radīšanu un realizēšanu, brīvprātīgā. 


Elīna.D  - pateicoties viņai preces nonāk līdz veikaliem, brīvprātīgā. 

 


Mirkļu ķērāji bildēs:

Ir fotogrāfi no kuriem mēs pērkam bildes un ir tādi, kas tās mums uzdāvina. Tāpēc īpašs paldies Rolandam Gailītim, Kintijai Andersonei, Gundegai Lapasai, Ievai Elvīrai Garjānei, Mārim Birzniekam, Ilzei Mezītei, Artai Jomai.  

Un paldies arī jums, ka uzticējāt savu lolojumu: Gundega Šķēla, Ingmārs ZaļmežsVivita Kokina, Mārtiņš Plūme, Elīna Viļuma-Kuzmina, Juris Zīģelis, Nils Sokolovs

Lielie palīgi sociālā mērķa - apmācību īstenošanā:

Ita Keiša 
Koučs un psiholoģe
Vairāku gadu pieredze darbā ar jauniešiem un pieaugušajiem, kas nogājuši no ceļa.

Ita par sevi saka tā: "Ja nezinu, mācos. Ja varu, daru. Ja uzzinu, dalos. Bieži saku "Jā!", bet protu pateikt arī "Nē!". Gribu būt klātesoša."


Labdarības organizācija "Palīdzēsim.lv" sniedz atbalstu bērniem ar īpašām vajadzībām, vai vienkārši bērniem kuriem ir nepieciešama palīdzība. 

"Palīdzēsim.lv"cer un tic, ka kopīgiem spēkiem spēs palīdzēt vismaz nelielai daļai Latvijas bērnu realizēt savus sapņus. 


Vēlies iesaistīties sociālā mērķa īstenošanā- raksti!

Mūsu sadarbības partneri un draugi:

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija (LSUA) ir biedru organizācija ar mērķi veicināt sociālās uzņēmējdarbības attīstību Latvijā. Apvienojam līdzīgi domājošas organizācijas, uzņēmumus un cilvēkus, kas tic, ka sociālajai uzņēmējdarbībai Latvijā ir milzīgs potenciāls un paši ir gatavi arī piedalīties šīs nozares veidošanā un stiprināšanā.

Lūznavas muiža
Latgales laikmetīgās mākslas un kultūras centrs, iedvesmas vieta ideju dzimšanai un īstenošanai. Nu atkal kļuvusi ne tikai par ievērojamu laikmetīgās kultūras centru, bet arī jaunu ideju rašanās un darītāju satikšanās vietu. 
Šeit tika aizvadītas vienas no apmācībām, un durvis palika atvērtas arī nākotnes projektiem/apmācībām vaļā. Kā arī viņu suvenīru veikaliņā ir atvēlēta vieta mūsu pastkaršu rakstīšanas un sūtīšanas punktam. Skaistajās muižas telpās, malkojot kafiju vari ļauties domu lidojumam kuru piefiksē uz pastkartēm. 

Sociālais uzņēmums Visi Var 

Vēl vien mūsu draugs no Siguldas ir sociālais uzņēmums Visi Var. Tā darbības mērķis ir personu ar invaliditāti, viņu tuvinieku un sociāli mazaizsargāto grupu nodarbinātības veicināšana.  Mūsu pastkartes var iegādāties viņu veikaliņos Stacijas laukums 1, Sigulda, un Institūta iela 5A, Sigulda.

0

Pirkumu grozs