Piestāj draugs! Paveries apkārt, ko tu redzi? Vai šajos noskrietajos gados esi bijis laimīgs, un cik daudz laimes esi sniedzis citiem? Cik bieži esi kādam pateicis: "es tevi mīlu", "paldies, ka tu man esi", "bez tevis pasaule būtu pelēka"? Un cik bieži pats esi dzirdējis šos vārdus adresētus sev? Nenolaid acis, neatmet ar roku un nesaki Vēlāk. Zini, tas vēlāk var arī nenotikt, bet var arī būt jau par vēlu... Ir laiks... ir laiks dalīties mīlestībā un atklāt savu dvēseli. Ļauj vārdiem plūst uz papīra, lai tie tintē uzplaukuši ceļo un paver tev durvis uz dziļākām, patiesākām attiecībām. Attiecībām- bez vēlāk, bez kaut kad. Ir laiks...TAGAD!

Kas mēs esam?

Reiz satikās ideja ar darītāju, un negaidīti vinnējot konkursā abi apvienojās zem zīmola Typical Latvian. Mēs sūtam emocijas... Reizēm ir lietas kuras nevaram izteikt skaļi, tad palīgā ņemam pildspalvu un papīru. Uzņēmuma gariņi mīl īstas lietas un emocijas, tāpēc tiek radītas pastkartes ar stāstu un papīra/dizaina lietas, kas rakstīšanas pieredzi padara aizraujošāku. Šai ikdienas steigā kā prioritāti esam izvēlējušās cilvēku. Tāpēc mūsu mērķis ir:   

Būt sociāli aktīviem un veicināt emocionālu saikni starp cilvēkiem!

Typical Postcards

Nav es, nav tu - ir tikai mēs!

Vai zināji, ka iepērkoties pie mums, vai iegādājoties mūsu produktus kur citur, tu maksā nevis ar naudu, bet iespēju? Tieši tu, caur mums, sniedz iespēju cilvēkiem ar invaliditāti būt-nevis eksistēt, darīt-nevis gaidīt, iedvesmot un iedvesmoties! Daļa ieņēmumu tika novirzīti speciāli izveidotai mācību programmai, kuras mērķis bija integrēt cilvēkus darba tirgū. Kā arī tagad tavs pirkums sniedz iespēju mums realizēt šo cilvēku radītos darbus.

zīmols Typical Latvian

Uzņēmuma gariņi jeb komanda

Uzņēmuma dibinātāja un vadītāja Elīna ir uzņēmuma sirds. Ap sevi viņa pulcē sociāli aktīvus cilvēkus, kuri redz tālāk, dzird patiesāk un jūt dziļāk. Viens no komandas resursiem ir brīvprātīgie. Brīvprātīgie gariņi iesaistās no preču piegādes līdz pat jaunu sadarbības partneru piesaistes. Tikai sadarbībā top nozīmīgas lietas, tādēļ šeit vari iepazīties ar katru kas investē savu laiku un sirdi Typical Latvian.

Sociālā uzņēmējdarbība

Pirkumu grozs